Konforlu Balkon ve Teraslarturkuaz teras mobilyaları
Balkon ve teraslarınıza oturma odası rahatlığı ve şıklığı getirmeye ne dersiniz? Turkuaz, balkon ve teraslar için çok güzel bir renk seçimi olabilir. Suyun ferah rengi turkuazla yazın daha da ferah günler yaşayabilirsiniz.
otantik teras dekorasyonuOtantik yastık modellerinden şık bir dekorasyon yapılmış. Kırmızı, turuncu ve sarı tonlar insanın içini ısıtıyor. Rahat rahat oturup, hoş sohbetler yapabileceğiniz çok şık bir teras.
konforlu balkon dekorasyonu
Oturma odasının konforunu ve şıklığını terasa taşıyan çok şık pembe bir balkon dekorasyonu.
balkon dekorasyon fikirleri
Balkon yada teraslarda tercih edebileceğiniz diğer bir şık model de hasır koltuk takımları. Hem şık görünümü, hem de hafifliği ile teraslarınız için çok kullanışlı olacaktır.
romantik balkon dekorasyonu
Hasır koltuklarla hazırlanmış başka bir teras. Mumlar ve şömine ile romantik bir hava yaratılmış.
yeşil balkon dekorasyonu
Yeşil-bej çizgili tik ağacından bu takımda yazın balkon ve bahçeler için ideal bir model olabilir.
renkli balkon dekorasyonuAksesuarları, ışıklandırması, yastıkları ile çok ama çok şirin bir teras. Gerek balkonlarda, gerekse bahçe ve teraslarınızda kullanabileceğiniz çok şık bir model.
teraslara romantik dekorasyonlarBeyaz ve ahşabın hoş birlikteliği. Mumlar ve fenerlerle şık bir ortam oluşturulmuş. Zevkle oturabileceğiniz, rahat ve şık bir balkon olabilir.
konforlu balkon dekorasyonuYeşil bitkilerle doğanın canlılığı terasa taşınmış. Bej koltuklarla bitkiler güzel bir uyum oluşturmuş.
balkon takımlarıOturma odası şıklığı terasa taşınmış. Duvarda tablosu, berjer koltuğu ile sanki balkonda değilde salonda gibisiniz. Doğal ahşap renkleri balkon ve teraslar için hoş bir seçim olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.